Ogłoszenia

 

gromnic

Ogłoszenia Parafialne

 III Niedziela Zwykła 27.01. – 03.02.2019 r.

 

Dziękujemy za ofiary na fundusz remontowy naszego kościoła.
  • Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 15.00
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła, po Mszach Świętych litania do bł. Anieli Salawy i uczczenie relikwii.
  • We wtorek: po Mszach Świętych nabożeństwo do św. Antoniego i uczczenie relikwii.
  • W środę: wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy. O godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie grupy Magnificat – w specjalnej zakładce na naszej parafialnej stronie internetowej można znaleźć świadectwa o uzdrowieniach fizycznych i duchowych.
  • W czwartek: wspomnienie św. Jana Bosko, po Mszach nabożeństwo do św. Franciszka i uczczenie relikwii. W każdy czwartek od godz. 17.00 okazja do cichej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Serdecznie zapraszamy.
  • W I piątek miesiąca po porannej Mszy Świętej około 10.00 rozpoczną się odwiedziny chorych, udzielany będzie Sakrament Namaszczenia Chorych z racji zbliżającego się Światowego Dnia Chorych. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Okazja do spowiedzi od 17.00.
  • W I sobotę miesiąca, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) – poświęcenie świec na Mszy Świętej o 9.00, po Mszy różaniec przed Najświętszym Sakramentem, jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, ofiary zbierane na porannej Mszy wspomogą klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji. Wieczorna Msza Święta już z niedzieli. Po Mszy Św. comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.00 poświęcone i wręczone zostaną świece i książeczki do nabożeństw dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej – obecność dzieci na tej Mszy, obowiązkowa.
  • Również w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo świecami św. Błażeja, chroniące przed chorobami gardła i atakami szatana.
Paniom z grupy św. Marty i siostrom z FZŚ dziękujemy za dbanie o czystość i wystrój naszego kościoła.
Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”.
Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień  rozpoczynającego się tygodnia.
Pokój i Dobro!