Ogłoszenia

 

ii-dzien

Ogłoszenia  Parafialne

 XXXIII Niedziela Zwykła 18.11. – 25.11.2018 r.

 Zapraszamy na niedzielne śpiewane nieszpory o godz. 15.00.

  • W poniedziałek: wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.

  • We wtorek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

  • W środę: wspomnienie Ofiarowania NMP.

  • W czwartek: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej, pamiętajmy w modlitwach tego dnia o Parafialnym Chórze Oremus, Scholi Dziecięcej prowadzonej przez p. Jadwigę Loose, p. Organistce i br. Władysławie – w ich intencji będzie sprawowana Msza Święta 25 listopada (niedziela) o godz. 9.30.

  • W piątek: po porannej Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego po wieczornej Droga Krzyżowa.

  • W sobotę: wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy, po porannej Mszy Świętej nabożeństwo do NMP.

  • Przyszła niedziela 25 listopada to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po Mszy Świętej o 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie Aktu Oddania Najświętszemu Sercu Bożemu. Jest to niedziela kończąca Rok Liturgiczny. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę w całości przeznaczone będą na potrzeby remontowe naszego kościoła.

Paniom z Grupy św. Marty i Siostrom z FZŚ dziękujemy za troskę o czystość i piękno naszej świątyni i jej otoczenia.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Gość Niedzielny, są także do nabycia kalendarze parafialne, jako cegiełka na remont naszego kościoła.

Niech Bóg błogosławi nam w nowym tygodniu!

POKÓJ I DOBRO!