Ogłoszenia

 

Ogłoszenia             Parafialne

XI Niedziela Zwykła 17.06. – 24.06.2018 r.

 

  • Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu o godz. 17.30 a w niedziele o 15.00.

  • Dzisiaj do naszej parafii przyjechał kleryk z gdańskiego seminarium – kolekta z całej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby seminarium diecezjalnego.

  • W sobotę 23 czerwca Pielgrzymka Rybacka do Pucka z racji odpustu św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w porcie puckim o godz. 12.30. O godz. 8.00 wypłynie z naszego portu statek Helios, ilość miejsc na pokładzie jest ograniczona, listę pokładową posiada i prowadzi p. Władysław Rudek, jednak zachęcamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej pielgrzymce morskiej inne jednostki zwłaszcza rybackie – to jedna z niewielu okazji, do modlitwy o pomyślność w pracy na morzu i zaprezentowania się Helu wobec innych portów rybackich półwyspu, zwłaszcza w roku 100 lecia odzyskania Niepodległości – pamiętając, że właśnie w odradzającej się Polsce po latach zaborów, po odzyskaniu dostępu do morza, flota jednostek rybackich stanowiła zaczątek Marynarki Wojennej II Rzeczpospolitej. Jeżeli oprócz Heliosa wyruszą do Pucka jeszcze inne jednostki – prosimy o zgłoszenie tej gotowości u o. Proboszcza.

  • W związku z pielgrzymką kancelaria parafialna w przyszłą sobotę będzie nieczynna, a Msza Św. za + Martę w 30 rocznicę śmierci, będzie odprawiona o godz. 18.00.

  • Przyszła niedziela to Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela – jest to ostatnia niedziela czerwca – kolekta z tego dnia przeznaczona jest na fundusz remontowy naszego kościoła.

  • Od przyszłej niedzieli zacznie obowiązywać porządek Mszy i nabożeństw sezonu letniego. Msze Św. w niedziele o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 19.00 i 20.00 w tygodniu 9.00 i 19.00.

  • Paniom z Grupy Św. Marty i Siostrom z FZŚ, oraz wszystkim parafianom dziękujemy za troskę o czystość i piękno naszej świątyni i jej otoczenia.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Gość Niedzielny”.

POKÓJ I DOBRO!