Ogłoszenia

 

Ogłoszenia  Parafialne

 VI Niedziela Wielkanocna 06.05. – 13.05.2018 r.

 
  • Dziękujemy Panu Bogu za wspaniały czas pielgrzymki rowerowej do Swarzewa, Urzędowi Miasta za promocję i ubezpieczenie tego wydarzenia, Policji za profesjonalne zabezpieczenie trasy przejazdu od Helu do Jastarni, wszystkim uczestnikom za pogodę ducha i modlitwy.
  • Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do piątku o 17.30, w soboty przy krzyżach o 17.00, w przyszłą sobotę przy krzyżu przy ul. Kuracyjnej, w niedziele o 15.00.
  • Od poniedziałku do środy obchodzić będziemy Dni Krzyżowe – dni modlitw o urodzaje. Procesja do krzyża misyjnego i śpiew litanii do Wszystkich Świętych oraz stosowne modlitwy po wieczornych Mszach Świętych.
  • W poniedziałek o 16.00 pierwsza próba przed I Komunią Świętą – obecność obowiązkowa.
  • We wtorek przypada Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika , głównego patrona Polski.
  • W piątek: zapraszamy na uroczystą wieczorną Mszę Świętą dziękczynną w 15 rocznicę święceń Ojca Prowincjała Bernarda, o. Tarsycjusza, o. Gracjana i o. Tymoteusza. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ojciec Prowincjał – na zakończenie kapłani udzielą specjalnego błogosławieństwa, a po Mszy zapraszamy na dziękczynno przebłagalną Adorację Najświętszego Sakramentu z błogosławieństwem lourdzkim.
  • Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i jednocześnie Dzień Fatimski. Msza Święta za przyczyną MB Fatimskiej o godz. 15.30 po niej różaniec przed Najświętszym Sakramentem I część, kolejne części na ulicach naszego miasta – tym razem udamy się w kierunku cmentarza, potem przez ogrody działkowe i do latarni morskiej.
Paniom z Grupy Św. Marty i Siostrom z FZŚ
dziękujemy za troskę o czystość i piękno naszej świątyni.
Zachęcamy do czytania tygodnika „Gość Niedzielny”.
Niech nas umacnia błogosławieństwo Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa, wszystkim gościom życzymy udanego wypoczynku.
POKÓJ I DOBRO!