Ogłoszenia

 

Ogłoszenia   Parafialne

 Niedziela Zmartwychwstania 01.04.– 08.04.2018 r.

 

Niech spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem przemieniają nasze życie! Niech rodzą pokój, nadzieję, ufność, wzmacniają wiarę, rozpalają miłość. Niech „blask” Jego chwały dociera do najdalszych zakamarków naszych serc. Niech Miłość, która zwyciężyła i zawsze zwycięża obdarzy nas potrzebnymi łaskami i obfitością błogosławieństw!
 
  • Dzisiaj pozostałe Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. jak w niedziele. Przed kościołem zbiórka ofiar na KUL i wyższe uczelnie katolickie.
  • Po Mszach w tygodniu odprawiamy nowennę przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy o godz. 15.00 na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  • Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pucku zwraca się z uprzejmą prośbą o podanie w formie ogłoszenia parafianom informacji o możliwości skorzystania z pomocy w wypełnianiu obowiązku składania zeznań podatkowych za 2017r. Pracownicy tut. urzędu skarbowego w dniu 04 kwietnia 2018 r. od godz. 11.00 do 15.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Helu przy ul. Wiejskiej 50 pomogą mieszkańcom przesłać do urzędu skarbowego odpowiedni druk zeznania oraz wyjaśnią zgłaszane problemy. W przypadku korzystania z ulgi z tytułu wychowania dzieci niezbędne jest posiadanie numerów PESEL swoich dzieci. Pozostajemy w przekonaniu, iż ta inicjatywa pomoże mieszkańcom Parafii, zwłaszcza osobom starszym lub mającym utrudniony dojazd do Urzędu Skarbowego w Pucku w prawidłowym wywiązaniu się z obowiązku rozliczenia za 2017 r.
Serdecznie dziękujemy za życzenia skierowane do nas kapłanów w Wielki Czwartek i Świąteczne. Dziękujemy również Paniom z Grupy św. Marty i Siostrom z FZŚ za przystrojenie i posprzątanie kościoła, panu Krzysztofowi Sośnickiemu za liczne prace w kościele i pozostałym panom za budowę ciemnicy i Bożego Grobu, pani organistce Grażynie, która obchodzi dzisiaj swoje imieniny i chórowi „Oremus” za śpiew, który uświetnił całe Triduum Paschalne, fundatorom Paschału – rodzinie Rudek. Straży Pożarnej, Strzelcom i Młodzieży dziękujemy za pełnienie warty przy Grobie Pańskim, Służbie Liturgicznej, panu Markowi Dykcie za relacjonowanie na naszym profilu przebiegu Triduum. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tych uroczystości składamy serdeczne Bóg zapłać!
Zachęcamy do czytania tygodnika „Gość Niedzielny”.
Niech nas umacnia błogosławieństwo Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa. Alleluja!.