Ogłoszenia

chrzest1

Ogłoszenia  Parafialne

 Niedziela Chrztu Pańskiego  07.01.– 13.01.2018 r.

  • Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory Kolędowe o godz. 15.00.

  • W naszej parafii trwa okres odwiedzin duszpasterskich. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczynać się będzie o godzinie 16.00, w sobotę o 14.00 i w niedzielę o godzinie 16.30. Plan kolęd jest wywieszony w gablotach.

  • Istotą tych odwiedzin jest wspólna modlitwa, błogosławieństwo i poświęcenie rodzin i mieszkań oraz serdeczna rozmowa na temat życia parafii i Kościoła z duszpasterzami. Należy przygotować na stoliku krzyż, świece, kropidło i wodę święconą. Ofiary zbierane podczas Kolędy w całości przeznaczone będą na cele remontowe naszego kościoła.

  • W czasie trwania kolędy Msze Święte w dni powszednie o godzinie 9.00 i 15.00, natomiast w soboty o godzinie 9.00 i 18.00.

  • W sobotę 13 stycznia wieczorna Msza Św. w intencjach za wstawiennictwem MB Fatimskiej po niej Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Wyjątkowo ze względu na odwiedziny duszpasterskie nie będzie w tym miesiącu Różańca na ulicach naszego miasta.

Paniom z grupy św. Marty i siostrom z FZŚ dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień

rozpoczynającego się tygodnia.

Pokój i Dobro!