Ogłoszenia

 

ii-na

Ogłoszenia  Parafialne

II NIEDZIELA ADWENTU   10.12.– 16.12.2016 r.

 

  • Zapraszamy na Roraty – Msze ku czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00, w soboty natomiast o godzinie 9.00. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny śpiewamy przed Roratami o 6.30. Pamiętajmy o przygotowaniu lampionów i serc z wypisanymi dobrymi uczynkami, które będą brały udział w losowaniu figurki Matki Bożej.

  • W środę: wspomnienie św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy, przed wieczorną Mszą świętą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jest to Dzień Fatimski po wieczornej Mszy Świętej różaniec przed Najświętszym Sakramentem (I cz.), po nim różaniec na ulicach Helu.

  • W czwartek; wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i Doktora Kościoła. O godz. 16.30 obowiązkowa katecheza dla kandydatów do Bierzmowania.

  • W piątek: po wieczornej Mszy Świętej Droga Krzyżowa.

  • W sobotę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

Paniom z grupy św. Marty oraz Paniom dbającym o otoczenie kościoła i siostrom z FZŚ serdecznie dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Jak zawsze zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny nabywając taką świecę wspieramy dzieci z ubogich rodzin, ofiara za małą świecę 5 zł a za dużą 15 zł, w zakrystii można również nabyć opłatki wigilijne. Torby Miłosierdzia wypełnione produktami długoterminowymi prosimy przynosić do niedzieli 17 grudnia do klasztoru przy ul. Wiejskiej, tak abyśmy do Wigilii mogli rozdzielić produkty dla potrzebujących.

Na czas Adwentu niech Bóg nam błogosławi a Maryja otacza swą macierzyńską opieką.

Pokój i Dobro!