Ogłoszenia

talenty

Ogłoszenia   Parafialne

XXXIII Niedziela Zwykła

19.11.– 25.11.2017 r.

 

 

Msze Św. w tygodniu o godz. 9.00 i 18.00,

w niedziele o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30.

Okazja do spowiedzi świętej przed Mszą Św.

 

  • Zapraszamy na niedzielne śpiewane nieszpory o godz. 15.00
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, po Mszach Świętych litania do bł. Anieli Salawy i uczczenie relikwii.
  • We wtorek: wspomnienie Ofiarowania NMP, po Mszach nabożeństwo do św. Antoniego z Padwy i uczczenie relikwii.
  • W środę: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, Patronki Muzyki Kościelnej. O 9.00 Msza Święta w intencji Pani Organistki, Chóru Oremus i Pana Władysława z racji święta patronalnego. O 17.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek: po Mszach nabożeństwo do św. Franciszka z Asyżu i uczczenie relikwii. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania o 16.30.
  • W piątek: wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy, po porannej Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, po wieczornej Droga Krzyżowa.
  • W sobotę: po porannej Mszy Świętej nabożeństwo do NMP, o 10.00 zbiórka ministrantów.
  • Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, o godz. 9.30 Msza Święta w intencji Chóru Oremus, po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie Aktu Oddania Najświętszemu Sercu Bożemu. Jest to niedziela kończąca Rok Liturgiczny. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę w całości przeznaczone będą na potrzeby remontowe naszego kościoła.

Paniom z grupy św. Marty oraz Paniom dbającym o otoczenie kościoła i siostrom z FZŚ serdecznie dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”, i bogato ilustrowanej książki o naszej helskiej parafii, oraz do nabycia płyty z pieśniami naszego parafialnego chóru Oremus, zachęcamy także do nabycia ciekawej książki o objawieniach w Fatimie w cenie 5 zł.

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień rozpoczynającego się tygodnia.

Pokój i Dobro!