Ogłoszenia

Ogłoszenia Parafialne

 

 XXV Niedziela Zwykła 24.09. – 30. 09. 2017 r.

 

Msze Święte w tygodniu o godz. 9.00 i 18.00 w niedziele 7.30, 9.30, 11.00 i 15.30. Nieszpory śpiewane w niedzielę o godz. 15.00. Dzisiaj po Mszy Świętej o 15.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.

 

W poniedziałek: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, początek nowenny przed Uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Nowenna będzie odmawiana po porannej i wieczornej Mszy Świętej.

We wtorek: po porannej i wieczornej Mszy Św. nabożeństwo ku czci św. Antoniego z Padwy.

W środę: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, przed wieczorną Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej pomocy- prośby i podziękowania można składać do skarbonki przy ołtarzu NMP. Po Mszy wieczornej cotygodniowe spotkanie modlitewne grupy Magnificat.

W środę rozpoczniemy przyjmowanie intencji na pierwsze półrocze 2018 roku, kancelaria czynna od 15.00 do 17.00.

W czwartek: wspomnienie św. Wacława, męczennika – po porannej i wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Franciszka z Asyżu.

W czwartek o godz. 17.00 katecheza dla przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania. Obecność kandydatów obowiązkowa.

W piątek: Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – po porannej Mszy Świętej – Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po wieczornej – Droga Krzyżowa.

W sobotę: wspomnienie św. Hieronima, doktora Kościoła, po porannej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci NMP.

 

Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00, obecność obowiązkowa.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 15.30 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

 

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy miesiąc modlitwy różańcowej – październik o godz. 11.00 podczas Mszy Świętej poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom I Komunijnym. Zapraszamy na modlitwę różańcową w niedziele o godz. 15.00 w dni powszednie o 17.30.

 

 

Paniom z grupy św. Marty i siostrom z FZŚ dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”, jest także do nabycia płyta z pieśniami w wykonaniu parafialnego chóru OREMUS, książka historyczna o naszym kościele i parafii, jak również kalendarz misyjny na 2018 rok w cenie 5 zł.

 

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Pokój i Dobro!