Ogłoszenia

Ogłoszenia   Parafialne

 XXIV Niedziela Zwykła 17.09. – 23. 09. 2017 r.

 

Msze Święte w tygodniu o godz. 9.00 i 18.00 w niedziele 7.30, 9.30, 11.00 i 15.30. Nieszpory śpiewane w niedzielę o godz. 15.00.

 

W poniedziałek: wspomnienie św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

We wtorek: wspomnienie św. Józefa z Kupertynu, po porannej i wieczornej Mszy Św. nabożeństwo ku czci św. Antoniego z Padwy.

W środę: wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, przed wieczorną Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej pomocy- prośby i podziękowania można składać do skarbonki przy ołtarzu NMP. Po Mszy wieczornej cotygodniowe spotkanie modlitewne grupy Magnificat.

W czwartek: Święto św. Mateusza, Apostoła po porannej i wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Franciszka z Asyżu.

W czwartek o godz. 17.00 rozpocznie się cykl katechez przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania. Obecność kandydatów obowiązkowa.

W piątek: Po porannej Mszy Świętej – Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po wieczornej – Droga Krzyżowa.

W sobotę: wspomnienie św. Ojca Pio, po porannej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci NMP.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00, obecność obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 15.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących sie do I Komunii Św. Będzie to ostatnia niedziela września, ofiary zbierane w kościele przeznaczone są na prace remontowe.

Paniom z grupy św. Marty i siostrom z FZŚ dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”, jest także do nabycia płyta z pieśniami w wykonaniu parafialnego chóru OREMUS, książka historyczna o naszym kościele i parafii, jak również kalendarz misyjny na 2018 rok w cenie 5 zł.

 

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Pokój i Dobro!