Ogłoszenia

Ogłoszenia  Parafialne

 XVI Niedziela Zwykła 23.07. – 29. 07. 2017 r.

Msze Święte w niedziele o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 19.00, 20.00, a w dni powszednie o 9.00 i 19.00.

 

W poniedziałek wspomnienie św. Kingi.

 

We wtorek: Święto św. Jakuba, Apostoła, a także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, po porannej i wieczornej Mszy Świętej tradycyjne poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych. Swoje imieniny obchodzić będzie p. Kościelny, Msza Święta w jego intencji o 9.00. O 6.00 rano wyruszy na szlak 36 Kaszubska Pielgrzymka na Jasną Górę – niech nie zabraknie parafian na pożegnaniu pątników.

 

W środę: wspomnienie Świętych Rodziców NMP Joachima i Anny, przed wieczorną Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – prośby i podziękowania można składać do skarbonki przy ołtarzu NMP. O godz. 17.00 cotygodniowe spotkanie modlitewne grupy Magnificat.

 

W czwartek: po porannej i wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Franciszka i uczczenie relikwii. O godzinie 9.00 Msza Święta w intencji pań z grupy św. Marty i FZŚ, które dbają o piękny wygląd naszej świątyni z racji zbliżającego się wspomnienia św. Maty.

 

W piątek: po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W sobotę: wspomnienie św. Marty, po porannej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci NMP.

 

W przyszłą sobotę 29 lipca w ramach XVII Międzynarodowego Letniego Festiwalu Kultury i Sztuki. Zapraszamy na koncert Młode Talenty Wokalistyki o godz. 20.00.

 

Zapraszamy na śpiewane nieszpory niedzielne o godz. 18.30.

 

W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na remont naszego kościoła. O godz. 11.00 Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych Powstańców Warszawskich.

 

Paniom z grupy św. Marty i siostrom z FZŚ dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”, jest także do nabycia płyta z pieśniami w wykonaniu parafialnego chóru OREMUS a także książka historyczna o naszym kościele i parafii.

 

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Pokój i Dobro!