Ogłoszenia

Ogłoszenia  Parafialne

 XV Niedziela Zwykła 16.07. – 22. 07. 2017 r.

Msze Święte w niedziele o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 19.00, 20.00, a w dni powszednie o 9.00 i 19.00.

 

We wtorek: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy. Po porannej i wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Antoniego z Padwy i uczczenie relikwii.

 

W środę: przed wieczorną Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – prośby i podziękowania można składać do skarbonki przy ołtarzu NMP. O godz. 17.00 cotygodniowe spotkanie modlitewne grupy Magnificat.

 

W czwartek: wspomnienie bł. Czesława, kapłana – po porannej i wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Franciszka i uczczenie relikwii.

 

W piątek: wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W sobotę: Święto św. Marii Magdaleny, po porannej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci NMP.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim pielgrzymom do Swarzewa, pani Jarosz za zorganizowanie przewozu pielgrzymów busem a panu Buller za transport sztandarów.

 

W przyszłą sobotę 22 lipca rozpocznie się w naszym kościele XVII Międzynarodowy Letni Festiwal Kultury i Sztuki. Zapraszamy na koncert inauguracyjny poświęcony Janowi Pawłowi II o godz. 20.00.

 

Zapraszamy na śpiewane nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Nieszpory to wieczorna modlitwa kościoła. Liturgia Godzin to druga po Eucharystii nieustająca modlitwa Kościoła. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

 

Paniom z grupy św. Marty i siostrom z FZŚ dziękujemy za sprzątanie i wystrój kościoła.

Zachęcamy do czytania katolickiego tygodnika: „Gość Niedzielny”, jest także do nabycia płyta z pieśniami w wykonaniu parafialnego chóru OREMUS a także książka historyczna o naszym kościele i parafii.

 

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Pokój i Dobro!